2023 SRC 1 – 2 – 3 – 4 Belgesi Fiyatları

SRC Belgesi alacak sürücüler için SRC Belgesi Fiyatları değişiklik göstermektedir. Alacağınız belgeye göre SRC 1 Belgesi FiyatıSRC 2 Belgesi FiyatıSRC 3 Belgesi FiyatıSRC 4 Belgesi Fiyatı ve SRC 5 Belgesi Fiyat bilgisini sizlerle tablo olarak aşağıda paylaşacağız. Unutmayınız ki Sınavsız SRC Belgesi alacak sürücüler SRC Belgesi Fiyatlarılistesini çok önemsemelerine gerek yoktur. 25.02.2003 öncesi ehliyet belgesine sahip iseniz sınavsız SRC Belgesi‘ni daha uygun fiyatlarda alabilmektesiniz.

SRC Belgesi alacak sürücülerin bilmesi gereken önemli hususlardan bir tanesi de SRC Sınav Harcıdır. Çünkü alacağınız SRC Belgesi‘ne ek olarak sizlerden SRC Sınav Harcıda istenmektedir. 2023 SRC Belgesi Fiyatları ile ilgili sınav harcınız ise 600 TL şeklinde hesaplanmıştır. SRC Sınav Harcı eğitimini alacağınız SRC Kurs Fiyatı’nın dışında tutulmaktadır. SRC Sınav Harcı ve SRC Kurs Ücretinizi bağlı olduğunuz veya kayıt olduğunuz SRC Kursu‘na ödeme yapılır.

2023 SRC Belgesi Fiyatları yeni açıklanmıştır.

Belge Ders Saat Sayısı Saat Ücreti (KDV dahil)
SRC 1 BELGESİ ULUSLARARASI YOLCU TAŞIMACILIĞI 40 saat 87,50 TL
5.000₺
SRC 2 BELGESİ YURTİÇİ YOLCU TAŞIMACILIĞI 36 saat 87,50 TL
4.500₺
SRC 3 BELGESİ ULUSLARARASI EŞYA VE KARGO TAŞIMACILIĞI 41 saat 87,50 TL
5.125₺
SRC 4 BELGESİ YURT İÇİ EŞYA VE KARGO TAŞIMACILIĞI 36 saat 87,50 TL
4.500₺

Bu ücretlendirmeler Özel Öğretim Kurumları Yönetmeliği çerçevesinde özel kurumların görüşleri ve önerileri alınarak yıl sonunda oluşturulan Ücret Komisyonluğu tarafından belirlenmektedir. Belirlenen fiyatlar Valilik tarafından onaylanmaktadır. 2023 SRC Belgesi Fiyatları listesinde yer alan SRC Fiyatları taban fiyat olup, taban fiyat birliği yönetmeliği kapsamında altına düşülmesi yasaktır. Bu fiyatlar 2023 SRC Belgesi Fiyatları kapsamında ve tarihlerinde geçerlidir.

SRC Belgenizi alırken fiyattan çok alacağınız eğitiminde önemli olduğunu unutmayın. Alacağınız kalitesiz eğitim hem sizlere zaman kaybı hemde maddi olarak daha büyük kayıplara neden olacaktır.

Sizleri müşteri olarak değil ailemizden bir parça olarak görmek, sınav başarınızı önemli ölçüde önemsiyoruz. %100 SRC Başarı oranı ile alanında Yalova’da En İyi SRC Kursu olarak Yalova SRC Kursları arasında adından ve markasından söz ettirmeyi başarmıştır.